SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

Navrhujeme designová svatební oznámení a tiskoviny. Čerpejte inspiraci a vybírejte. Zde zakoupíte design, kde upravíme text dle Vašeho přání. Zakoupit si můžete jen svatební oznámení nebo také další tiskoviny jako například Pozvánka ke svatebnímu stolu, Pozvánka na párty, Program, informační cedule apod. 

Nevybrali jste si? Vytvoříme Vám také svatební oznámení na míru, neváhejte nás kontaktovat.  

PODMÍNKY

Vzhledem k digitální povaze produktů nemohu po zakoupení souboru poskytnout vrácení peněz ve lhůtě 14 dnů bez udání důvodu (viz Obchodní a licenční podmínky).

Vezměte, prosím, na vědomí, že tento soubor je určen pouze pro osobní použití (tedy ne pro komerční použití nebo pro další prodej). Soubor nesmíte přeposílat, sdílet, prodávat nebo jinak dále distribuovat. Všechna práva jsou vyhrazena společností Joli detail (viz Obchodní a licenční podmínky).

UPOZORNĚNÍ

Barvy se mohou mírně lišit v tom, jak je vidíte na obrazovce a jak budou vypadat vytištěné. Je to dáno rozdílem mezi RGB a CMYK zobrazováním barev a záleží také na řadě věcí, jako je nastavení obrazovky, kvalitě vaší tiskárny, kvalitě použitých inkoustů a dalších. Upozorňuji, že vzhledem k tomu, že toto není možné z mé strany ovlivnit, nemohu na základě mírné odlišnosti barev uplatňovat reklamace.